o nás

Celý náš život je řada vítězství a pádu. Na jedné straně uspěchaný den plný rutiny a na té druhé hezké okamžiky nevšedních zážitku. A právě tyto okamžiky jsou pro nás inspirací. Naším cílem je změnit každodenní rutinu a aspoň na chvíli naplnit váš den a večer emocemi a novými zážitky. Do každé akce kterou připravujeme vkládáme veškeré naše úsilí,ale především emoce. Děláme to pro vás, protože chceme vidět nejen spokojené hosty,ale i šťastné lidi a veselé úsměvy.

Náš prostor má 1500 m2 a proto pohodlně pojme 234 hostů.

Náš klub umožňuje v přátelské a příjemné atmosféře oslavit narozeniny, organizovat firemní akce nebo jen tak posedět s přáteli. Jsme tady vždy pro vás – připraveni pomoct s organizaci všech akcí jakéhokoliv rozsahu a kdykoliv v roce. Nabízíme nejen skvělé jídlo, nápoje, moderní vybavení, nezapomenutelnou zábavu, ale především individuální přístup k vaším požadavkům a přáním.

Naše krásná střešní terasa nabízí v letních měsících klidnou a stinnou oázu v centru velkoměsta. Obklopena střechami historických domů je místem pro příjemné posezení bez hluku a hektického života pražských ulic. Večer co večer se pak terasa mění v kouzelné místo, kde se setkávají lidé bez rozdílu věku a kde můžete se sklenkou dobrého moku posedět s přáteli a pozorovat západ slunce nad Prahou.

ONLINE REZERVACETento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Přijmout